• Ново
Балифовин Хопсон 12 Црна Жардиниера В Дрво Штанд

Балифовин Хопсон 12 Црна Жардиниера В Дрво Штанд

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

КОЛЕКЦИЈА на ХОПСОН Од : Додадете допир на модерен и декор од средината на векот во вашиот дом или канцеларија со овој шармантен сад за садење и дрвен штанд. Садот е изработен од полипропиленска пластична смола, така што е издржлив и може да се користи и внатре и надвор, без оглед на временските услови. Садот има запечатена основа за внатрешна употреба и опционално лесен за нокаутирање дупки за дренажа доколку се користи на отворено. Садот може да се отстрани од штандот и да се прикаже одделно во секое време. Дрвениот држач се препорачува за внатрешна употреба. Достапни се повеќе големини и бои. * Растенијата прикажани на фотографии не се вклучени . Капацитет : 5,4 Литри / Големина : 12 инчи. ширина x 16 во. Висина дрвен држач и пластична жардиниера се отпорни на временски услови и заштитени СО УВ за отпорност на избледување. Запечатено дно за да се спречи истекување во затворен простор. Изборни нокаут дренажни дупки ако се користат на отворено. Трендовски модерен декор за садење во средината на векот прави одличен акцент за домот или канцеларијата. Вклучува жардиниер и дрвен штанд. Капацитет : 5,4 Литри / Големина : 12 инчи. ширина x 16 во. Висина. Трендовски модерен декор за садење во средината на векот прави одличен акцент за домот или канцеларијата. Запечатено дно за да се спречи истекување во затворен простор. Изборни нокаут дренажни дупки ако се користат на отворено. Дрвениот држач и пластичната жардиниера се отпорни на временски услови и заштитени СО УВ за отпорност на избледување. Гордо произведено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

1п Приклучок За Светло За Трепкач
  • Ново
Оценка на клиентот:

1п Приклучок За Светло За Трепкач

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилс�

DEN 223.84