• Ново
Женски Дами Рамни Снежни Чизми Фау Крзно Наредени Зимски Снежни Топли Чизми

Женски Дами Рамни Снежни Чизми Фау Крзно Наредени Зимски Снежни Топли Чизми

Buyers rating:
DEN 687.84

Износ

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Црна, Црвена, Сива, Сина (По Избор)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Водоотпорен Материјал Од Церада Материјал За Ѓон : Полиуретанелин Материјал : Тип На Фурхил : Прицврстување На Клин : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Висок Врв : Сезона На Чевли Со Вбризгување : Тип На Зимска Шема : Еднобојна, Обложена Со Крзно, Водоотпорна, Против Лизгање, Содржина На Пакет : 1 Пар Чизми (Друго додатоци не се вклучени)совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ЧУВАЈТЕ ГИ ТОПЛИТЕ женски снежни чизми целосно наредени од надворешниот ѓон до влошката, дизајн со висок врв, така што глуждот е исто така топол, држете ги нозете подалеку од студ и доволно топло во студената зима. ПРЕГРНЕТЕ ГО ОТВОРЕНО СО СТИЛ : овие совршени чизми ќе ви овозможат да го прегрнете отворено со најголема доверба додека останувате во мода. ИЗДРЖЛИВИ И НЕЛИЗГАЧКИ : чизмите се прецизно избрани високо квалитетна гума како ѓон кој има одлична отпорност на триење,отпорност на лизгање и отпорност на деформација, подобро заштитете ја вашата feet.DO НЕ грижете се за лизгање надолу во влажна состојба, само уживајте во вашето лесно одење и качување со голема релаксација и моќ. ВОДООТПОРНА : Водоотпорната конструкција ќе ги одржува вашите стапала убави и суви додека сте надвор и на влажно, снежно и калливо на отворено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08