• Ново
Машки Патник 420Д Обилен Дожд Лигавчиња Панталони

Машки Патник 420Д Обилен Дожд Лигавчиња Панталони

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Најлон / Пвц Отстранливи Панталони Со Лигавчиња-Црни Совршени За висока абразија, индустрии за заглавување. Најлонската ткаенина е супериорна во отпорноста на кинење. Идеален за Шумарство/дрвен двор Најтешката ткаенина за да се спротивстави на пункции, рипови, финти и гребнатини Двојно зашиени, снимени и запечатени со топлина шевовите за да се зголеми водоотпорноста 100% Водоотпорен и ветроупорен-Тежок 420 негирачки најлон со пвц подлога дава супериорна отпорност на исечоци и финти Што Се Одвојуваат лигавче/дизајн На половината прилагодливо брзо ослободување еластични трегери еластичен пристап за летање со патент со патент со кука и јамка целосно наредени за удобност патент За подигање од 13 инчи со затворање на размавта и прилагодлива манжетна со прицврстувачи за кука и јамка за Вентилација и лесен пристап.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67