• Ново
Енергетска Суспензија 9.9170 Р Хипер-Лизгање Ползавец Тркала-Црвено

Енергетска Суспензија 9.9170 Р Хипер-Лизгање Ползавец Тркала-Црвено

Buyers rating:
DEN 714.08

Износ

Енергетска Суспензија 9.9170 Р Хипер-Лизгачки Полиуретански Ползавец Тркала (Сет од 6) - 2" (50мм) - Црвено;Изработени од супериорна формулација Хипер-Флекс_ полиуретан и користи лежишта со висока прецизност. Доживејте мал или никаков отпор на тркалање! Уникатниот полиуретански материјал и дизајн овозможува непречено, непречено тркалање за внатрешна/надворешна леснотија на движење преку пукнатини, подлошки, миш. Остатоци, итн; Издржливоста е супериорна за автомобили, камиони и Теренци; патната сол, маслото и мноштво други вообичаени загадувачи под автомобилот на крајот ќе ги уништат гумените чаури на вашите возила, а да не зборуваме за силите на тежината и вртежниот момент што обично ја компресираат гумата. Полиуретанските компоненти за замена на хипер-Флекс добро се спротивставуваат на загадувачите кои често ја уништуваат гумата и се дизајнирани да даваат подолготрајни перформанси и да не се компресираат трајно. Хипер-Флекс се нуди во различни дурометри (цврстина или мекост), во зависност од примената на производот; тестирани перформанси и докажана трка; се користи за сите енергетски производи За Суспензија кои бараат повисоко ниво на перформанси и издржливост.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08