• Ново
Бејвел Црно-Бели Орнаменти За Топки За Ноќта на Вештерките, 2,36 Во Црно-Бели Топчиња За Новогодишна Елка, Непропустливи Висечки Топчиња За Домашни Новогодишни Елки ?

Бејвел Црно-Бели Орнаменти За Топки За Ноќта на Вештерките, 2,36 Во Црно-Бели Топчиња За Новогодишна Елка, Непропустливи Висечки

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Опис : Материјал : Пластика Големина : 6СМ/2.4 Инколор : Црнкарактеристики : 1. Пакетот вклучува : ќе добиете 6 топки за декорација на Ноќта на Вештерките, кои содржат многу различни модели. Може да се закачи и украси насекаде за да се создаде страшна атмосфера На Ноќта на Вештерките.2. Издржлив материјал : Изработен од пластика, може ефикасно да ја зголеми отпорноста на триење, долго време на употреба, не е лесно да се оштети, заштита на животната средина, без необичен мирис, без штетни материи.3. Мала тежина : може да се закачи насекаде, нема да донесе никаква тежина и нема да совлада никакви предмети. Кога дува ветер, тој се ниша со ветрот, во согласност со темата За Ноќта на Вештерките.4. Широк спектар на употреба : топки За Ноќта на Вештерките погодни за повеќето прилики, прослави, украсување на домот, забави и други тематски забави. Совршено може да создаде празнична атмосфера во вашиот ентериер, а може да се користи и како приврзок за миленичиња.5. Подароци за ноќта на вештерките : нашиот комплет додатоци За Ноќта на Вештерките е едноставен во стилот и е совршен подарок За Ноќта на Вештерките за соседите, поширокото семејство, пријателите, членовите на црквата и бабите и дедовците.Вклучен пакет : 6 х висечки топки за ноќта на вештеркитезабележете : големината на рачното мерење може да има одредена грешка, таа е во опсег од ● 1 см, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Пакетот Вклучува : 6 Парчиња црно-бела топка орнаменти За Ноќта На Вештерките Божиќ декор. Големина : 6см/2.36 во.

Карактеристики

Производи во категоријата

Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art

Уметник : Јуни Ерика Вес Тема : Стујство на животни : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 0.33