• Ново
Сезонски Визии Чарли Кукла Со Звук Ноќта На Вештерките Декорација -

Сезонски Визии Чарли Кукла Со Звук Ноќта На Вештерките Декорација -

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Оваа Весела мала кукла има злобна страна што можете да ја запознаете само од тоа што ќе го донесете дома со вас. Дај му нов дом..ако се осмелуваш! Чарли има звук-активирани или притисни-активирани звуци цврста пвц глава и раце со полнети тело и нозе. Вели една од трите звучни датотеки од 5 секунди со активирање ( Како ти се допадна ако те натерав да зборуваш? (се смее) Стапчињата и камењата ќе ви ги скршат коските..Тоа не е лоша идеја! (се смее). Easy, полека каде што ја стави раката, другар-само што се сретнавме! Последниот што ќе се освежи со мене е да го спијам-ШЕСТ МЕТРИ ПОД! (Се смее). ) Користи 2ter батерии, вклучени. 14 инчи висок, 12 инчи широк.Карактеристики : Куклен Материјал : пвц Вклучува потребни 2 bat батерии. Ткаенина и винил во големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Натурализатор Подарок Станови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Натурализатор Подарок Станови

Врзи го заедно Спорт во канцеларија, по улица, на ноќно излегување и со секојдневна облека Ова движењена

DEN 2.33
Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети

Нема Место Како Дома За Празниците Божиќна Сезона инспирирана од зборот и уметничката матрица од нашит�

DEN 127.84
Гума од Bridgestone R 245 75-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гума од Bridgestone R 245 75-

Доживејте помазен погон со Bridgestone R265 LT245 / 75 R16 116 S BSW гума Се одликува со уникатна шема на шара што обезбед�

DEN 3800.00
Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Главни сини тропски внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Главни сини тропски внатре.

Главните перничиња на отворено плетено плетено седиште е прекрасен и издржлив додаток на вашиот сет за

DEN 1.00
Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 0.33