• Ново
Џемпер Елек Жени Елегантни Џемпери За Жени Пролет Животински Принт Девојка Дами Маица Без Ракави Џемпер За Намалена

Џемпер Елек Жени Елегантни Џемпери За Жени Пролет Животински Принт Девојка Дами Маица Без Ракави Џемпер За Намалена

Buyers rating:
DEN 479.68

Износ

Женската колекција AXXD вклучува џемпери од кашмир, јакни и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина. Овој џемпер се одликува со удобно, опуштено вклопување во секојдневен и стилски стил. Овој џемпер е класичен стил кој работи добро за многумина. прилики, како што се одење, шетање во парк, шетање со кучето итн. Можете да се потпрете на. И тој е достапен во различни бои, а класичниот стил може да се совпадне со која било облека во вашиот плакар. оваа плетена блуза може. спарете се со секоја облека и чевли во вашата гардероба,како слаби фармерки,хеланки,здолништа,чизми,високи потпетици или спортски чевли,за симпатичен и секојдневен изглед воumn и зима. Стиловите се како што следува : . Џемпери За Жени,Џемпер Фустан За Жени,Женски Џемпери,Есенски Џемпери За Жени 2022 Година,Преголеми Џемпери За Жени,Џемпери За Ноќта на Вештерките За Жени,Џемпери Од Џемпери,Џемпери Од Кардиган За Жени, Џемпери од Кашмир за Жени итн. АКСХД Џемпер Елек Жени Елегантни Џемпери За Жени 2022 Пролетно Животинско Печатење Девојче Дами Џемпер Без Ракави Без Ракави За Намалена Цена. Големина Табела : Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 78см/30.71" Должина : 46см/18.11"Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 82см/32.28" Должина : 47см/18.50"Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 88см/34.65" должина : 48.5 См/19.09"ГОЛЕМИНА : XL големина : X-големи сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.52" Должина : 62.5 CM/24.61"Големина : xxl големина : xx-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 114cm/44.88" ДОЛЖИНА : 64 CM/25.20". Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Зима, Aut, Пролет. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно перење, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион
  • Ново
Оценка на клиентот:

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Ог

DEN 1.67