• Ново
Адон Ариста Компатибилен СФП+ Трансивер-СФП+ примопредавател модул-Гигабит Етернет

Адон Ариста Компатибилен СФП+ Трансивер-СФП+ примопредавател модул-Гигабит Етернет

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

SFP+ примопредавател модул (еквивалентно на : Arista Мрежи СФП-10 G-DW-1490) - 10 Gigabit Ethernet-10 GBase - CWDM-LC еден режим - до 24.9 милји - 1490 nm Add On Arista Компатибилен СФП+ Трансивер-СФП+ примопредавател модул - 10 Gigabit ethernet.

Карактеристики

Производи во категоријата

Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84