• Ново
Сарафани За Жени Печатени Тркалезни Деколте А-Линија Долг Одмор Ракав Фустан Морнарица М

Сарафани За Жени Печатени Тркалезни Деколте А-Линија Долг Одмор Ракав Фустан Морнарица М

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Оваа Ткаенина Со Долг Фустан Со 3/4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : 3/4 Должина На Облека Во Стилот На Ракавот : Стил На Врат Со Долга Облека : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : М САД : 6 Биста : 100см/39,37" Должина : 131см/51,57" Големина : Л САД : 8 Биста : 105см/41,34" Должина : 132см/51,97" Големина : XL САД : 10 БИСТА : 110см/43,31" Должина : 133см/52,36" Големина : 2ХЛ САД : 12 Биста : 115cm/45.28" Должина : 134cm/52.76" големина : 3xl сад : 14 биста : 120 CM/47.24" должина : 135cm/53.15" големина : 4xl сад : 16 биста : 125cm/49.21" должина : 136cm/53.54" големина : 5xl сад : 18 биста : 130cm/51.18" Должина : 137см/53.94" женски летни фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, плажа,одмор, секојдневен, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Усмикси Фустани За Жени Лето Плус Големина Гроздобер Графика Лабава Страна Пресече Халтер Резервоар Макси Фустани Со Џеб Цветни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Фустани За Жени Лето Плус Големина Гроздобер Графика Лабава Страна Пресече Халтер Резервоар Макси Фустани Со Џеб Цветни

Продавница за царинење,Под Продавница за Облека од 5 долари,Кликнете На Еве Смешни Фустани За Жени 2023 Ле�

DEN 479.84
Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Летни Фустани Бохо Жени В Врат Краток Ракав Должина На Глуждот Макси Фустани Лулашки Летни Фустани Фустани На Плажа Излегување

Останете стилски и освежени во текот на целиот ден.Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на ова�

DEN 0.33