• Ново
Авамо Жени Долги Макси Фустани Фустан Со Лизгање Без Ракави V Врат Летна Плажа Сарафан Лабава Хавајска Забава Зелена 5XL

Авамо Жени Долги Макси Фустани Фустан Со Лизгање Без Ракави V Врат Летна Плажа Сарафан Лабава Хавајска Забава Зелена 5XL

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Лизгачки Фустан Тип На Шема : Црвена, Црна, Бела, Зелена, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Памучно Деколте : V Должина На Ѓердан : Макси Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан. Длабоко V Вратот И Полка Точка Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Фустани Со Прерамки Од Бохо Шпагети, Фустан Со Лизгање Без Ракави, Џебен Фустан, Сарафан На Плажа Против Вратот, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Фустан За Лизгање (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-65% Полиестер, 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-В Макси Фустан За Вратот, Долг Фустан Без Ракави, Фустан Со Лизгање Бохо Полка Точка, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џуди Жени Сарафан Краток Ракав Преголеми Летни Макси Фустани Еднобојни Патувања Долг Фустан Боемско Празнично Вино Црвено 4XL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џуди Жени Сарафан Краток Ракав Преголеми Летни Макси Фустани Еднобојни Патувања Долг Фустан Боемско Празнично Вино Црвено 4XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летен Фустан, Долг Фустан Со Кратки Ракави, Женски Б�

DEN 1.00
Зермоге Летни Фустани За Жени Дозвола Плус Големина Модни Жени Пеперутка Печатени V-Вратот Краток Ракав Секојдневен Долг Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зермоге Летни Фустани За Жени Дозвола Плус Големина Модни Жени Пеперутка Печатени V-Вратот Краток Ракав Секојдневен Долг Фустан

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно но

DEN 479.84
Јсаирл Ноќта На Вештерките Костими За Жени Гроздобер Средновековен Елегантен Гот Плус Големина Фустани Косплеј Партија Стемпанк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јсаирл Ноќта На Вештерките Костими За Жени Гроздобер Средновековен Елегантен Гот Плус Големина Фустани Косплеј Партија Стемпанк

✿Мрежест фустан датум ноќна облека за жени фустан од рамо макси фустан за жени плус големинацрн фустан

DEN 2.67