• Ново
Фустани За Жени, Клиренс Женска Мека Еднобојна Цврста Боја Мека Удобност Праска Срце Плисиран Фустан Со Врат

Фустани За Жени, Клиренс Женска Мека Еднобојна Цврста Боја Мека Удобност Праска Срце Плисиран Фустан Со Врат

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Женска Секси Мека Еднобојна Цврста Боја Мека Удобност Праска Срце Плисиран V-Вратот Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење, Нов Изглед, 3.Тесниот дизајн може да ве направи поубави и виталност,4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!Пол : Женска Пригода : Партиматеријал : Тип На Полиестерпатер : Цврст Стил : Должина На Сексислав : Нелегалност : Средно Теле : Молив : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Фустан Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Половината : 66-76см/25.98-29.92 "Должина : 127см/50.00"Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Половината : 70-80см/27.56-31.50 "Должина : 128см/50.39"Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "Половината : 74-84cm/29.13-33.07" Должина : 129cm/50.79 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Половината : 80-90см/31.50-35.43 "Должина : 130см/51.18"Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Половината : 86-96cm/33.86-37.80 "Должина : 131cm/51.57" Материјал : Изработен од удобен и дише материјал, Мек и еластичен, што го прави лесен и идеален за летни временски услови, но доволно тежок за тоа каде не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави. Стил : Лесен За Носење, Без Брчки.Ги следи шик трендовите кои ќе ви помогнат да бидете помодерни, ќе ви помогнат да бидете совршени во стилот. Одликувајќи Се : Без Ракави, Целосна Должина,Секојдневен Стил, Лабаво Вклопување.Погоден За Пролет, Лето,Fall, Aut. Повод : Погоден За клуб, забава, ноќно излегување, коктел, секојдневен, плажа, свадба, враќање дома, одмор, патување и други активности. Широки апликации : тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.Можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит,сандали, потпетици,апостолки или дури и патики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноила Дами Долг Фустан Полу Ракав Летна Плажа Сарафан Еднобојни Макси Фустани Жени Боемски Екипажот Вратот Армијата Зелената

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 351.84
Девет.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Девет.

Облеката на Макси Халтер со девет.еајт, еден од најпознатите непрестајни трендови на фустани на летото..

DEN 335.68
Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.68
Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

 Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве моли�

DEN 128.00