• Ново
Женски Фустани Лажичка Вратот Печатени Макси Макси Повик Лето Краток Ракав Фустан Сива м

Женски Фустани Лажичка Вратот Печатени Макси Макси Повик Лето Краток Ракав Фустан Сива м

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Опис : . Материјал : Должина На Ракавот Во Полиестерстил : Должина На Облека Во Краток Ракав : Максимална Облека Стил На Вратот : Стил На Ѓердан Со Лажичка : Максипатерн : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Патување. Вклучен пакет : 1 Женски Фустан. Големина : С САД : 4 Биста : 85см/33,46" Должина : 140см/55,12" Големина : М САД : 6 БИСТА : 90см/35,43" Должина : 141см/55,51" Големина : Л УС : 8 Биста : 95см/37,40" Должина : 142см/55,91" Големина : ХЛ УС : 10 БИСТА : 100см/39,37" Должина : 143см/56.30" големина : xxl us : 12 биста : 105см/41.34" ДОЛЖИНА : 144см/56.69" макси блузи за жени,Макси топка вратот краток Ракав одблесокот Стил Летни врвови. Женски Лето Краток Ракав Макси Со Макси Лажичка Вратот Дизајн. Повод : летен фустан за кошула. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хуаи Женски Секојдневен Фустан Летен Фустан Без Ракави Висечки Врат Печатен Фустан На Плажа Забава Слободно Време Широк Течен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 335.68
Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште

Големина : И Половината : 66см / 25.9 " Должина : 84см / 33.0" Големина : М Половината : 68см / 26.7 " Должина : 85см / 33.4"...

DEN 438.24