• Ново
Женски Летни Лежерни Лабави Печатени Течни Фустани Бохо Тркалезен Врат Макси Фустани Со Кратки Ракави Со Џеб Светло сина 2XL

Женски Летни Лежерни Лабави Печатени Течни Фустани Бохо Тркалезен Врат Макси Фустани Со Кратки Ракави Со Џеб Светло сина 2XL

Buyers rating:
DEN 266.40

Износ

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите најдобра услуга. Материјал : Полиестерски Бои : Повеќебојна Големина : С-3ХЛ Должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : Тркалезна Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Фустани; Женски Фустани; Фустани; Женски Фустани Стил : Секојдневен; Бохо Сезона : Пролет; Летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, дневен секојдневен пакет вклучен : 1 ПАРЧИЊА Фустан Материјал : Женскиот Фустан Е Изработен Од Мека Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина.Лесен, Дише, Еластичен и Издржлив,Удобен за Носење. Карактеристики : Женски Летни Секојдневни Бохо Печатени Лабави Течни Фустани Макси Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Со Џебна Удобност Половината Фустани До Глуждот За Жени 2023 година. Можете Да Се Спарите Со Различни Стилови На Мали Додатоци, Јакни, Кардигани, Високи Потпетици, Сандали, Патики, За Да Создадете Различни Стилови и Да се Прилагодите на Различни Температури. Повод : Женските Фустани Се Најдобри Подароци За Одмор за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен За Секојдневни Секојдневни, Тропски Одмори, Лето, Плажа, Дом,Облекување, Клуб, Канцеларија, Забава, Шопинг И Базен, Меден Месец, Крстарење. Упатство за перење : Се Препорачува Машина За Перење Со Ладна Вода, Не Избелувајте, Не Пеглајте, Висат или Линија За Сушење. Забелешка : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Карактеристики

Производи во категоријата

Девет.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Девет.

Облеката на Макси Халтер со девет.еајт, еден од најпознатите непрестајни трендови на фустани на летото..

DEN 335.68
Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Макси Фустани За Жени Фустан Со Кратки Ракави Во Боемски Стил Еластична Лента За Половината Памучна Постелнина Долг Макси Здолниште

Големина : И Половината : 66см / 25.9 " Должина : 84см / 33.0" Големина : М Половината : 68см / 26.7 " Должина : 85см / 33.4" Го

DEN 438.24