• Ново
ПИРЕЛИ СКОРПИОН Ул Цела Сезона ЛТ265 75Р 123Р Е Лесен Камион Гума

ПИРЕЛИ СКОРПИОН Ул Цела Сезона ЛТ265 75Р 123Р Е Лесен Камион Гума

Buyers rating:
DEN 2205.60

Износ

ПИРЕЛИ СКОРПИОН УЛТ265/75Р16 123Р СКОРПИОН СТР Пирели Е гума за сите сезони, сите терени што е наменета за употреба на Теренци. Дизајниран да ги исполни високите стандарди на Производителите На Оригинална Опрема, SCORPION STR им нуди на возачите силна влечна сила на влажни и суви патишта, подобрена влечна сила надвор од патот и долг животен век на шарите. Поддржан од ограничен производител од 65.000 милји гаранција за живот за неоригинална Опрема, големини НА ЛТ или Комерцијална употреба. Карактеристики наклонети блокови и интензивно пиење кои ги подобруваат перформансите на влечење, ракување, управување и сопирање во различни услови. Изграден со континуирано централно ребро кое промовира дури и абење за подолг век на траење. Оптимизираниот дизајн ги намалува звуците и вибрациите на патот за тивко, удобно возење. Најчесто се користи кај возилата БМВ. Големина : LT265/75 R16. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2003-04 Форд Ф-250 Супер Должност Ларијат 2001 ГМЦ Јукон СЛЕ 1993 Шевролет К1500 ВТ 2011 Шевролет Силверадо 3500 ХД ВТ 1995 ГМЦ К1500 Сиера СЛС 1990-91 Шевролет К1500 ВТ 1995 Шевролет Тахо лт 2007-10 шевролет Силверадо 3500 хд лтз 2010 Шевролет СИЛВЕРАДО 2500 Хд Лтз 2004-05 Шевролет Силверадо 3500 ЛТ 2006 ШЕВРОЛЕТ Силверадо 3500 ВТ 2007 шевролет Силверадо 3500 класик вт 2010 Гмц Сиера 2500 hd sle 1993 Gmc K1500 Сиера Спорт 2007-10 Gmc Сиера 3500 Hd Sle 2004-06 GMC сиера 3500 Sle 2007 gmc СИЕРА 3500 КЛАСИЧЕН SLE И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума

РОТИИВА ХТ Од Нокијан е гума за сите сезони која им нуди на возачите силни можности за влечење и ракувањ�

DEN 1782.56
Нанканг Н - 255 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нанканг Н - 255 75Р П Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.33
Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума

Тера Граплер е гума за сите терени што е идеална за употреба од лесни возачи на камиони кои сакаат можно�

DEN 5104.80
Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С

Гудјер Вранглер СР255 / 65Р16 106 С Големина На Гумата : 255 / 65Р16 Сезона : Цела Сезона Перформанси : Автопат Тип н

DEN 1640.00