• Ново
Континентал Кросконтакт Л 265 50Р Т Гума

Континентал Кросконтакт Л 265 50Р Т Гума

Buyers rating:
DEN 3654.88

Износ

CROSSCONTACT LX20 Со Технологија Eco Plus Е еколошки пријателски Кросовер/ТЕРЕНЕЦ За Турнеи на Сите Сезонски Гуми на Континентал, развиен за да им помогне на кросоверите, спортските комунални возила и лесните пикап камиони да настапат на автопатот и во благи теренски услови. Тоа е, исто така, поддржан од страна на ограничен производител шара гаранција живот. CROSSCONTACT LX20 Со Технологијата Eco Plus користи соединение за шари за сите сезони со Тг-Ф Полимери На Континентал и + Адитиви За Силан за подобрување на облеката, ефикасноста на горивото и влечењето на лизгави патишта. Соединението е обликувано во симетричен дизајн на шарите со засечени надворешни раменици, независни средни блокови на шарите и континуирани централни ребра за да се спојат одговорот на управувањето на патот и стабилноста на права линија со намален шум. Континентален вкрстен контакт lx20 P265/50 R20 107t bsw Сите сезонски Гуми Одговара : 2017 Џип Гранд Чироки Самит 2018 Џип Гранд Чироки Висока Надморска Височина 2012 Џип Гранд Чироки Оверленд Самит 2011 Џип Гранд Чироки Оверленд 2021-23 Џип Гранд Чироки Л Самит Резерва 2016 џип гранд чироки 75-годишнина 2013 ЏИП ГРАНД чироки оверленд 2021 Џип Гранд Чироки 80 - Годишнина 2018-19 Доџ Дуранго Схст Плус 2020-21 Доџ Дуранго Гт Плус 2014-17 Доџ Дуранго Цитадела 2022-23 Доџ Дуранго Р/Т Хеми Портокал 2013 доџ дуранго екипаж Плус 2007-09 КРАЈСЛЕР АСПЕН ограничено 2022 џип Гранд Чироки Вк Ограничено Х 2011-12 Доџ Дуранго Цитадела 2022-23 Џип Гранд Чироки 4хе 2007 Доџ Дуранго Ограничено 2008 Доџ Дуранго Слт Плус 2009 Доџ Дуранго Ограничено 2023 кадилак лирик луксуз И Повеќе-Додадете Го вашето возило ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нанканг Н - 255 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нанканг Н - 255 75Р П Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.33