• Ново
Фалкен Вајлдпик А Т3В П285 70Р 117Т БВ Гума За Сите Терени

Фалкен Вајлдпик А Т3В П285 70Р 117Т БВ Гума За Сите Терени

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

ДИВИОТ ВРВ АТ3В Од Фалкен е дизајниран за авантура, во секое време и во секое време. ДИВИОТ Врв АТ3В комбинира агресивна способност надвор од патот и солидно возење на терен без да ги жртвува перформансите на патот. Водечката длабочина на шарите од класа обезбедува долго последно абење плус отпорност на снег и хидропланирање. Технологијата 3д Кањон Сипе се спротивставува на абењето од висок вртежен момент и обезбедува стабилност при ракување. Цврстите и крути блокови на шарите обезбедуваат цврстина на шарата што ја подобрува стабилноста и управувањето со возилото. Агресивниот горен страничен ѕид и офсетните блокови на рамената ја штитат гумата од остри карпи. Технологијата на дифузор на топлина во долниот страничен ѕид ги одржува внатрешните компоненти на гумите ладни за да се обезбеди стабилност на возилото. Одговара : 2020-23 Џип Гладијатор Мохаве 2005-06 Нисан Армада СЕ Надвор Од Патот 2004-07 Нисан Титан ЛЕ 2004 Нисан Патфиндер Армада ЛЕ 2021-23 Форд Бронко Бадлендс 2007 Нисан Армада СЕ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата

Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА

Деган 38 од Мики Томпсон е шампион докажана гума за терен од кал која нуди солиден изглед, долготраен жив�

DEN 2.33