• Ново
ГРАБЕР ЛТ275 70Р 125 122К СРЛ ЦЕЛА СЕЗОНА Гума Одговара: - Шевролет Силверадо ЗР2

ГРАБЕР ЛТ275 70Р 125 122К СРЛ ЦЕЛА СЕЗОНА Гума Одговара: - Шевролет Силверадо ЗР2

Buyers rating:
DEN 6518.40

Износ

ГЕНЕРАЛ ГРАБЕР Х3 ЛТ275/70Р18 125/122К СРЛ Цела Сезона Технологија На Гуми Дураген : Издржливост Надвор Од Патот. Странични Заштитни Навртки : Повеќе зафат за време на екстремно надвор од патот. Дизајн На шема Со повеќе Терени : влечење Надвор од патот и тивко возење на улица. Дизајн На шарени Шари : Обезбедува влажни и зимски перформанси.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кросвинд Еко Туринг 215 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кросвинд Еко Туринг 215 70Р Т Гума

Еко Турнејата Со Попречен Ветер е гума За Турнеи За сите Сезони за седани, купеа и Теренци Се одликува со

DEN 1541.92
Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума

Тера Граплер е гума за сите терени што е идеална за употреба од лесни возачи на камиони кои сакаат можно�

DEN 5104.80
Нокиан Ротиива НА 215 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива НА 215 70Р Т Гума

Цела сезона, гума за сите терени, Ротивата На Нокиан им нуди на возачите одлична стабилност и одговор на

DEN 1586.24
Тојо Опен Кантри А Т 245 70Р Р Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тојо Опен Кантри А Т 245 70Р Р Гума

Длабоките жлебови и полигоналните и цикцак деталите за пиење со висока густина одржуваат цврст стисок �

DEN 2.00