• Ново
Купер Дискаверер СТТ Про Кал ТЕРЕН ЛТ295 55Р 123 120К Е Лесен Камион Гума

Купер Дискаверер СТТ Про Кал ТЕРЕН ЛТ295 55Р 123 120К Е Лесен Камион Гума

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Купер Дискаверер СТТ Про ЛТ295/55Р20 123/120К Еовервјуго надвор од патот со апсолутна доверба со Откривачот СТТ Про тир од Купер. Откривачот СТТ Про има технологија Оклоп-Тек 3, метод на внатрешна конструкција што вклучува трета скала што работи под малку поинаков агол за робустен, издржлив страничен ѕид и агресивна шема на шари со висока празнина што вклучува дупчиња за ослободување кал, така што секогаш има јасен дел од шарата за копање за влечење. Откривачот СТТ Про е дизајниран со исфрлувачи на камења во жлебовите на шарите за да ја заштити обвивката од оштетување и наизменични навртки на рамената и иновативна шема на блокот на шарите"3-2 " во центарот за подобрена влечна сила со одлични патни манири на автопатот. Дизајниран за употреба на лесни камиони и Теренци. Оклоп-тек внатрешна конструкција и армиран страничен ѕид ја чуваат гумата од исекотини, чипови, дупнатини и гребнатини за подолг век на траење на шарата. Високо-празнината шара со вградени камениjектори и дупчиња за ослободување на кал промовира самочистење за доследно влечење. Уникатни " 3-2 " блокови на шарите во центарот за подобрена влечна сила надвор од патот и одлични патни манири. Наизменичните навртки на рамената го зголемуваат страничниот стисок за постојани перформанси во тешки услови надвор од патот. Големина : LT295/55 R20. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата