• Ново
Crosswind HP 195 50R V Гума

Crosswind HP 195 50R V Гума

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

CROSSWIND HP010 е гума За сите Сезони за седани, купеа и компактни возила. Се одликува со гаранција за ограничена облека од 45.000 милји и нуди голема вредност за потрошувачите. КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ Економични, висококвалитетни перформанси На S, H и V за автомобили и мали апликации ЗА SUV/CUV. Широките периферни жлебови го намалуваат хидропланирањето. М&С номинална изведба на влечење во сите сезони. Симетричниот оптимизиран дизајн на шарите нуди подобрена удобност при возењето и ја минимизира бучавата од патот. Цврстото централно ребро обезбедува зголемена стабилност и одговорност при ракување. ОДГОВАРА На широкопојасни седани, купеа, компакти и комбиња. ГАРАНЦИЈА 45.000 милји/72.000 километри. ограничена гаранција за облека. Одговара : 2019 ФОРД Фиеста Ул Линија 2013-18 Форд Фиеста Титаниум 2011-14 Хјундаи АКЦЕНТ ГЛС 2011-12 форд Фиеста СЕС 2001-04 Доџ Неон Р/Т 2018-22 Хјундаи Акцент СЕЛ 2012-18 Тојота Приус Ц Четири 2016-18 Мазда МХ-5 Миата ГХС 2002-03 Mazda Protege5 База 2019-22 Mazda Mx-5 Miata Sport 2012-15 TOYOTA yaris se 2016-18 Toyota yaris Премиум 2002-03 Mazda Protege Es 2017-20 FIAT 124 Пајак Класика 2019 Toyota Prius C Технологија 2023 mazda Mx-5 миата гс-п И Повеќе - Додадете Го ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума

Тера Граплер е гума за сите терени што е идеална за употреба од лесни возачи на камиони кои сакаат можно�

DEN 5104.80
Нанканг Н - 255 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нанканг Н - 255 75Р П Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.33