• Ново
Милестар Патагонија А Т ЛТ 275 65Р Оптоварување Е На Сите Теренски Гуми Одговара: - Шевролет Силверадо ЛТ Трејл Бос, 2004 - Форд Ф-ФХ4

Милестар Патагонија А Т ЛТ 275 65Р Оптоварување Е На Сите Теренски Гуми Одговара: - Шевролет Силверадо ЛТ Трејл Бос, 2004 -

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Milestar Patagonia A/TFEAURTES И Придобивките Од целото време влечење на теренот засилена контрола подолготрајна преглед на животот На шарата Милестар Патагонија A/T е гума за сите терени за сите сезони произведена за Теренци и лесни камиони. Милестар нуди војна со шари од 50000 милји (повеќе..) Големина : 275/65Р18. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Целиот Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2019-21 Гмц Сиера 1500 АТ4 2018 Форд Ф-150 Ларијат 2016-19 Шевролет Силверадо 2500 ХД ЛТЗ 2010-12 форд Ф-150 ФХ4 2008-22 форд Ф-250 Супер Должност Ларијат 2017-18 Гмц Сиера 2500 ХД СЛТ 2020-21 шевролет СИЛВЕРАДО 2500 ХД вт 2011-22 Форд Ф-350 Супер Должност Ларијат 2022 гмц сиера 1500 ОГРАНИЧЕНО на4 2003-05 линколн навигаторска база 2005-06 форд Ф-250 Супер Должност Ларијат 2022 шевролет Силверадо 1500 ООД лт шеф на патеката 2022-23 Гмц Сиера 1500 ат4х 2005-09 Форд Ф-350 Супер Должност Ларијат 2007 ФОРД ф-250 супер должност крал ранч 2005 ФОРД ЕКСКУРЗИЈА ОГРАНИЧЕНА 2006 линколн Навигатор Крајна 2016-21 Нисан титан хд ПРО-4Х 2010 форд Ф-350 супер должност кабела 2023 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА Xl stx 2023 Nissan Titan Xd Pro-4x И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума

Тера Граплер е гума за сите терени што е идеална за употреба од лесни возачи на камиони кои сакаат можно�

DEN 5104.80
Нокиан Ротиива НА 255 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива НА 255 70Р Т Гума

Цела сезона, гума за сите терени, Ротивата На Нокиан им нуди на возачите одлична стабилност и одговор на

DEN 2255.68
П265 70р 113т Декстеро Дхт2
  • Ново
Оценка на клиентот:

П265 70р 113т Декстеро Дхт2

Идеален за лесни камиони, Џипови и Теренци Дизајнот на гумите за сите сезони обезбедува одлично ракувањ

DEN 2196.64
Кумхо Круген Премиум КЛ 225 65Р В Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кумхо Круген Премиум КЛ 225 65Р В Гума

Премијата Кумхо Круген е турнеја, гума за сите сезони произведена за ТЕРЕНЦИ и патнички возила Кумхо ну�

DEN 2476.32
Кросвинд Еко Туринг 215 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кросвинд Еко Туринг 215 70Р Т Гума

Еко Турнејата Со Попречен Ветер е гума За Турнеи За сите Сезони за седани, купеа и Теренци Се одликува со

DEN 1541.92