• Ново
Нанканг Н Мудстар М Т ЛТ32 11.50 Р 113к ОБЛ Гума За Сите Сезони

Нанканг Н Мудстар М Т ЛТ32 11.50 Р 113к ОБЛ Гума За Сите Сезони

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Н889 МДСТАР м / Т е ентузијаст надвор од патот?сонот се остварува. Агресивните канџи за дизајн на шарите преку солиден терен за оптимално влечење и максимална издржливост. Гумата има висок сооднос на празнина за подобрено расчистување и интегрирани исфрлувачи на камен за да се зголеми отстранувањето на остатоците. N889 е совршен за теренски авантури во екстремни услови. Агресивен дизајн и големи празнини за ефикасно навигација во груби услови. Класичниот, голем, отворен дизајн на шарите ја олеснува евакуацијата на кал и вода додека го подобрува расчистувањето на празнините. Цврсто рамо и 3-слоја страничен ѕид* дизајн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кумхо Круген Премиум КЛ 225 65Р В Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кумхо Круген Премиум КЛ 225 65Р В Гума

Премијата Кумхо Круген е турнеја, гума за сите сезони произведена за ТЕРЕНЦИ и патнички возила Кумхо ну�

DEN 2476.32
П265 70р 113т Декстеро Дхт2
  • Ново
Оценка на клиентот:

П265 70р 113т Декстеро Дхт2

Идеален за лесни камиони, Џипови и Теренци Дизајнот на гумите за сите сезони обезбедува одлично ракувањ

DEN 2196.64
Карлајл Бадлендс ХТР АТВ ТИР-25Х10-3*
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карлајл Бадлендс ХТР АТВ ТИР-25Х10-3*

BADLANDS XTR 6 ply радијална градежна гума ги апсорбира опасностите од патеката со својот солиден дизајн...

DEN 4078.08
Тојо Опен Кантри А Т 245 70Р Р Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тојо Опен Кантри А Т 245 70Р Р Гума

Длабоките жлебови и полигоналните и цикцак деталите за пиење со висока густина одржуваат цврст стисок �

DEN 2.00
AMERITRAC Tr P265 70R 113H BSW СИТЕ СЕЗОНСКИ ГУМИ
  • Ново
Оценка на клиентот:

AMERITRAC Tr P265 70R 113H BSW СИТЕ СЕЗОНСКИ ГУМИ

ГЕНЕРАЛ AMERITRAC Tr P265 / 70 R17 113 H BSW Цела Сезона Големина На Гумите : 265 / 70 R17 Сезона : Цела Сезона Перформанси : Це

DEN 2524.16
Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума

РОТИИВА ХТ Од Нокијан е гума за сите сезони која им нуди на возачите силни можности за влечење и ракувањ�

DEN 1782.56
Кросвинд Еко Туринг 215 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кросвинд Еко Туринг 215 70Р Т Гума

Еко Турнејата Со Попречен Ветер е гума За Турнеи За сите Сезони за седани, купеа и Теренци Се одликува со

DEN 1541.92
Нокиан Ротиива НА 215 85Р С Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива НА 215 85Р С Гума

Цела сезона, гума за сите терени, Ротивата На Нокиан им нуди на возачите одлична стабилност и одговор на

DEN 2867.36