• Ново
Антарес Длабоко Копач Кал-Теренска Гума-35Х12, 50Р 121К

Антарес Длабоко Копач Кал-Теренска Гума-35Х12, 50Р 121К

Buyers rating:
DEN 2991.20

Износ

Гумата За Терен За Длабок Копач Антарес 35Х12, 50Р20 Е/10 се наплатува како прифатлива гума за терен со кал со агресивен изглед. Тој е дизајниран да ви даде извонреден стисок и влечење во тешки услови, како и на улица. Изградена за да ги задоволи потребите на широк спектар на сопственици на камиони, џипови и 4х4, Гумата За Длабок Копач исто така обезбедува цврстина и издржливост потребни на груби и тешки терени. Погоден е за навигација низ кал, карпи и песок. Многу големи навртки и продлабочени жлебови ја даваат оваа Гума за Длабок Копач На Антарес подобрена шара. Антарес Длабоко Копач Кал Терен Гума-35Х12, 50Р20 Е/10 : Специјалната силика технологија обезбедува подолг животен век. Технологија за деформација чувствителна на теренот и подобрено држење и влечење за навигација по тврд терен како кал, карпи и песок. 2 челични појаси и повеќе плочи од полиестерски кабел го зајакнува трупот На гумата Антарес за подобра заштита од пункции.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива ХТ 245 70Р Т Гума

РОТИИВА ХТ Од Нокијан е гума за сите сезони која им нуди на возачите силни можности за влечење и ракувањ�

DEN 1782.56
Нанканг Н - 255 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нанканг Н - 255 75Р П Гума

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1.33
Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С

Гудјер Вранглер СР255 / 65Р16 106 С Големина На Гумата : 255 / 65Р16 Сезона : Цела Сезона Перформанси : Автопат...

DEN 1640.00