• Ново
Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА

Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Деган 38 од Мики Томпсон е шампион докажана гума за терен од кал која нуди солиден изглед, долготраен животен век и разноврсност. Деган 38 е дизајниран и дизајниран со Бескомпромисна Конструкција. Мики Томпсон Деган 38 LT305/65 R17 121q Гуми Дополнителни Карактеристики ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 7636. Големина На гумата : LT305/65 R17.

Карактеристики

Производи во категоријата

Crosswind HP 195 50R V Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Crosswind HP 195 50R V Гума

CROSSWIND HP010 е гума За сите Сезони за седани, купеа и компактни возила Се одликува со гаранција за ограничен�

DEN 1.00
Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нито Тера Граплер 295 75Р П Гума

Тера Граплер е гума за сите терени што е идеална за употреба од лесни возачи на камиони кои сакаат можно�

DEN 5104.80