• Ново
Фалкен ВАЈЛДПИК А Т3В ЛТ285 75Р 126 123Р БВ Гума За Сите Терени

Фалкен ВАЈЛДПИК А Т3В ЛТ285 75Р 126 123Р БВ Гума За Сите Терени

Buyers rating:
DEN 3136.00

Износ

ДИВИОТ ВРВ АТ3В Од Фалкен е дизајниран за авантура, во секое време и во секое време. ДИВИОТ Врв АТ3В комбинира агресивна способност надвор од патот и солидно возење на терен без да ги жртвува перформансите на патот. Водечката длабочина на шарите од класа обезбедува долго последно абење плус отпорност на снег и хидропланирање. Технологијата 3д Кањон Сипе се спротивставува на абењето од висок вртежен момент и обезбедува стабилност при ракување. Цврстите и крути блокови на шарите обезбедуваат цврстина на шарата што ја подобрува стабилноста и управувањето со возилото. Агресивниот горен страничен ѕид и офсетните блокови на рамената ја штитат гумата од остри карпи. Технологијата на дифузор на топлина во долниот страничен ѕид ги одржува внатрешните компоненти на гумите ладни за да се обезбеди стабилност на возилото. Одговара : 2009-10 Хамер Х3Т Алфа 2010 Хамер Х3 Алфа и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нокиан Ротиива НА 255 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива НА 255 70Р Т Гума

Цела сезона, гума за сите терени, Ротивата На Нокиан им нуди на возачите одлична стабилност и одговор на

DEN 2255.68
Нокиан Ротиива НА 215 70Р Т Гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нокиан Ротиива НА 215 70Р Т Гума

Цела сезона, гума за сите терени, Ротивата На Нокиан им нуди на возачите одлична стабилност и одговор на

DEN 1586.24