• Ново
Стринген Копчето Надолу Врвот За Жени Денот На Независноста Печати Блузи Повик Ѕвонче Ракав V Вратот Врвот жени лето блузи

Стринген Копчето Надолу Врвот За Жени Денот На Независноста Печати Блузи Повик Ѕвонче Ракав V Вратот Врвот жени лето блузи

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Копче Надолу Врвот За Жени Денот На Независноста Печати Врвови Обичните Ѕвонче 3/4 Ракав V Вратот ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : лесен материјал, супер мек, ќе ве загрее цел ден, но ќе ве одржува ладни.Прилики : секојдневно носење, запознавање, спорт, училиште, работа, улично носење итн. Лесен за носење со чизми, фармерки, хеланки за да создадете стилски изглед за вашата омилена сезона и ден.Совршено оди со вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : Рачно перење/машинско перење на ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, закачете се да се исуши.Карактеристики : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил. Мека и удобна, ќе се заљубите во неа кога ќе ја примите.Ве молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат помеѓу боите. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : Женска Пригода : Секојдневен Стил : Модна Должина : Редовно Вклопување : Точно за перење големина : Миење Раце во ладна вода, закачување или сушење на линија што добивате : 1 ЕЕЗ Tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths92cm/36.22"39cm/15.35"42cm/16.54"69cm/27.17"M96cm/37.80"40cm/15.75"43cm/16.93"70cm/27.56"L102cm/40.16"41cm/16.14"44cm/17.32"71cm/27.95"XL108cm/42.52"42cm/16.54"45cm/17.72"72cm/28.35"XXL114cm/44.88"43cm/16.93"46cm/18.11"73cm/28.74"XXXL120cm/47.24"44cm/17.32"47cm/18.50"74cm/29.13" Женските Врвови Со Кратки Ракави Можат Совршено да се Совпаднат со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Секојдневни Панталони Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. Женските Врвови Со Кратки Ракави Можат Совршено да се Совпаднат со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Секојдневни Панталони Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. Материјалите Погодни за кожата Обезбедуваат Убав Изглед и Удобно Искуство при Носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33
Бинмер Жените Краток Ракав Елегантен Темперамент Рами Мала Кошула Ретро Стил Лабава Се Врвот Краток Ракав V-Вратот Врвот Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бинмер Жените Краток Ракав Елегантен Темперамент Рами Мала Кошула Ретро Стил Лабава Се Врвот Краток Ракав V-Вратот Врвот Кошула

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 335.84
Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење..

DEN 303.68