• Ново
Чорапи со лесни лагерни за перформанси на Reebok за жени, 10-пакувања

Чорапи со лесни лагерни за перформанси на Reebok за жени, 10-пакувања

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Овие чорапи со лагер на Reebok се ништо друго освен основни, во чекор со вашиот секој потег со мек плетенка, ребрести јака и карактеристики за контрола на влагата. Дизајнот „Не шоу“ е совршена опција за одржување на чисти линии додека останувате удобно, без разлика дали работите надвор, дружење или да легнете дома. Веднаш пополнете ја фиоката за чорапи со оваа супер големина 10 пакувања, така што никогаш нема да снемате! Материјал : 95% полиестер/5% ликра. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 10 пара чорапи. Големина на чевли : 9-12. Карактеристики : Изведба на истегнување; Фетерска категорија; Контрола на влага и антимикробно завршување помагаат во борбата против микробиолошкиот раст на мирис; Ребреста плетена јака. Чорапи со лесни чорапи од 10-пакувања со лесни чорапи од Рибок.

Карактеристики

Производи во категоријата

Четири Шепи Келн Црн црн оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Четири Шепи Келн Црн црн оз

За миленичето што има сѐ, Четири Шепи Келн е возбудлив мирис со прскање кој трае до 24 часа 3 мл...

DEN 1.00
Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48