• Ново
Нурисон Реседа Гроздобер Сина 5'3 7'6 Област Килим

Нурисон Реседа Гроздобер Сина 5'3 7'6 Област Килим

Buyers rating:
DEN 1243.36

Износ

Со својата примамлива низа традиционални дизајни натопени со сјај сличен на огледало, славни палети на бои и исклучително издржливи, но свилени полиестерски измислици Колекцијата На килими Од областа Реседа Од Нурисон генијално ги испреплетува најпривлечните аспекти на класиката со современото. Беспрекорно конструирани за долго носење и едноставна нега, овие извонредни килими се прекрасни за гледање, прекрасни за одење и одлични за области со голем сообраќај. Овој примамлив цветен дизајн од стариот свет е несомнено волшебен кога е претставен во волшебни нијанси на сафир, крем и темноцрвена боја. Создаден од прекрасно издржлива, но неверојатно мека и сјајна мешавина од полиестер за долго абење и мало одржување, овој Тепих Од Областа Реседа Од Нурисон е разумен и прекрасен начин за уметничко нагласување на секој ентериер, одличен за области со голем сообраќај. Добро се држи дури и при густ сообраќај. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Лесно чистење и одржување на самото место. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Карактеристики

Производи во категоријата