• Ново
Инктастичен Саксофон Црно Бел Круг Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастичен Саксофон Црно Бел Круг Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Кругот на црно-бело со саксофон е уникатен музичар подарок дизајн за саксофонисти, музички наставници и студенти во концерт, џез и марширање бенд. Инктастичен Саксофон Црно-Бел Круг Новороденче Долг Ракав Боди Унисекс Мауве 12 Месеци. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. сакс бартол музичар музички музички инструмент маршираат џез бенд вудвинд.

Карактеристики

Производи во категоријата