• Ново
Детска Ракавица Зимско Мало Дете Деца Момчиња Девојчиња Шамија Со Шапка Поставена Зима Топло Слатко Цврсто Плетено Капаче Затоплувач На Вратот

Детска Ракавица Зимско Мало Дете Деца Момчиња Девојчиња Шамија Со Шапка Поставена Зима Топло Слатко Цврсто Плетено Капаче Затоплувач

Buyers rating:
DEN 198.72

Износ

Материјал : меки акрилни материјали. Возбудливо Училиште и Надворешна Облека. Одлична Идеја За Подарок за Родендени или Празницибој Зимска Капа Детска Опрема За Лов За Момчиња табела Со Капи на А : . Големина : И Препорачана Возраст : 0-2 Години Ширина На Капа : 16см/6,3" Висина На Капа : 16,5 см/6,5" Ширина На Шамија : 18см/7,1"Големина : М Препорачана Возраст : 2-8 Години Ширина На Капа : 18,5 см/7,3" Висина На Капа : 19см/7,5" Ширина На Шамија : 22см/8,7" ① Сигурен Материјал Од акрилна Ткаенина, Двослоен Задебелен, кој е мек до крај И Пријателски За кожата, нема да и наштети на нежната кожа на бебето, топла и Дише и може да ги придружува децата долго време. Носењето Цел Ден Нема Да Направи Бебето Да Чувствува Чешање или Непријатно, А Добро Ја Заклучува Температурата Дури и При Екстремно Студено време. Зимски Ракавици Поставени За Момчиња Младински Капи. ●Симпатична и Топла q : Зимски Додатоци 2-во-1, Можете Да Ја Користите Оваа Повеќефункционална Капа За Часовници и Соодветна Шамија Поставена Заедно Или Одделно Како што Сакате. Зимската Плетена Шапка Може Лесно Да се Протега За Покривање На Ушите На Децата, Ефикасно Пред-вентилација На Ветерот. Шамијата Има Густа Мека Наредена За Да Ги Загрее Образите И Вратот На Вашите Девојчиња и Момчиња и Да Обезбеди Сеопфатно, Така што Повеќе Не Треба да се Грижите Дали Вашето Дете ќе Биде Зен. Облека Зима За Деца Девојки Рачни Белезници за Мали деца. ●Меки Еластични Комплети Шалови За Шамии Од Гравчиња● : Овој Комплет За Шалови За Деца Во Унисекс Стил Има Добра Флексибилност И Еластичност. Малата Гравче Е Околу 6,2" Х 6,49"; Марамчето Е Околу 7 "Х 4,72", Одговара На Возраст Од 0 - 24 Месеци. Средната Гравче Е Околу 7,28" Х 7,48"; Марамчето Е Околу 8,66 "Х 6,2", Одговара На Возраст Од 2 - 8 Години. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Големината Пред Да Ја Купите. Национални Бејзбол Капа Деца Органски Ракавици.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00