• Ново
Стерлинг Сребрен Женски Прстен За Палец Силен Бенд Накит Женски Машки Униз Големина 12

Стерлинг Сребрен Женски Прстен За Палец Силен Бенд Накит Женски Машки Униз Големина 12

Buyers rating:
DEN 212.80

Износ

Стерлинг Сребрен Женски Прстен За Палец Силен 925 Бенд 3мм Накит Женски Машки Унисекс Големина 12 целиот наш сребрен накит е изработен од .925 среброто најчесто се нарекува и сребро. Среброто е стандард за убав висококвалитетен сребрен накит и не може да се реплицира со сребрен накит со пониски цени. Тоа е 92,5% чисто сребро, измешано со легури за да додаде цврстина и издржливост за да го издржи тестот на времето. Ние ветуваме супериорна услуга која вклучува брза испорака, одлична комуникација и политика за враќање на средствата.Чувајте го вашиот убав накит сјаен и елегантен со правилно чување. Накитот треба да се чува во сува област, по можност подалеку од воздух во кутија за накит или пластична кеса. Избегнувајте изложување на груби хемикалии. Користете крпа за полирање за да го отстраните таложењето на оцрнување со текот на времето. ЧИСТО 925 СРЕБРО-Направено за да го издржи тестот на времето. Среброто е 92,5% сребро, измешано со легури за да додаде цврстина и издржливост. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-ветуваме супериорна услуга која вклучува брза испорака, одлична комуникација и политика за враќање на средствата. КВАЛИТЕТ-Целиот накит е нов и прегледан за обезбедување квалитет. РАЗНОВИДЕН - Женски Машки Унисекс Возрасни Сребрен Прстен Големина 12.

Карактеристики

Производи во категоријата

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 0.33