• Ново
Нурисон Живот Стилови Ткаени Со Ресни Беж Декоративни Фрли Перница 13 X33

Нурисон Живот Стилови Ткаени Со Ресни Беж Декоративни Фрли Перница 13 X33

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Прекрасен спектар на егзотични перници и пуфки за да одговараат на различни животни стилови. Вклучувајќи паметни весели дизајни на природна ткаенина од јута, забавни и фанки меѓународни изрази, смели цветни и апстрактни дезени и софистицирани текстурирани мотиви. МЕК И ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен мешавина од миленичиња/памук, овој капак е удобен и дише. Многу пријателски за кожата. Одлична поддршка за потпирање или лежење. СОВРШЕН СКРИЕН ПАТЕНТ : Невидливиот патент нема да ја намали убавината на навлаките за перници. Благодарение на мазниот патент, влошките може лесно да се вметнат и отстранат од капаците, многу погодно. ИДЕАЛНИ УКРАСИ : неверојатна декорација за ажурирање на секоја просторија. Погоден за спална соба, дневна соба, трпезарија или канцеларија. Беж. 13 "х 33". Правоаголник. Само во затворен простор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08