• Ново
ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х

ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Најдобар Избор за Лента За Скали и Апликации со 4 Врски!Краевите на Прачката за самоподмачкување, самозапечатување имаат зголемена дебелина за поголема цврстина на истегнување. Совршен за барајќи апликации За Мотоспорт. Кога е натоварен, создава контакт од метал до метал за ненадмината јачина, но кога ќе се истовари, инјектираната постава Rilsan® AZM30 нема да штрака или да крцка како стандардните краеви на две или три парчиња прачка. Вклучен џем орев. 3/4" х 3/4" Самоподмачкување На Стеблото, Краевите на Прачката за самозапечатување имаат зголемена дебелина за поголема цврстина на истегнување. Совршен за барајќи апликации За Мотоспорт. Кога е натоварен, создава контакт од метал до метал за ненадмината јачина, но кога ќе се истовари, инјектираната постава Rilsan® AZM30 нема да штрака или да крцка како стандардните краеви на две или три парчиња прачка. Вклучен џем орев. 3/4" х 3/4 " Стебло И Дупка. Капацитет на оптоварување од 23.192 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00