• Ново
Армаркат Три Ниво Компактен Гребење, Сребрена Сива, Вистинско Дрво

Армаркат Три Ниво Компактен Гребење, Сребрена Сива, Вистинско Дрво

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Ќе добиете три нивоа на забава со мачки во компактна гребење Со Моделот Армаркат X2905. Компактната гребење на три нивоа е покриена со вештачко крзно. Капакот е сребрено сив, а основата е изградена од притиснато дрво. Идеален за мали мачки и совршено се вклопува дури и во најмалите домови. Ф И Б Куршум : . Сребрено сива, гребење на мали мачки на 3 нивоа, Со Вештачко Крзно со висока густина за мачки удобност и мека, облогите трајно се прилепуваат на дрвени конструкции. Мулти-платформа мачка дрво изградена од 15мм притиснато дрво материјал, што го прави не само подебели, но посилни, и одржување на мачка дрво во форма. 100% природно, зачинето јаже сисал ги обвива сите столпчиња безбедно со години "нула.". Идеален за мачки со мала до средна големина до 15 килограми, Помага вашата мачка да не ги оштети теписите, мебелот, завесите и многу повеќе. Дијаметар на седалото : 14 " х 14";. Основни Димензии : 16 " х 16". Димензии на платформата на средно ниво : 16 "х 16" х 2". Максимална Тежина На Држење : 15 килограми. Вклучена е шестмесечна гаранција. Замена на делови достапни од производителот. сребрено сива, гребење на мали мачки на 3 нивоа, Со Вештачко Крзно со висока густина за мачки удобност и мека, облогите трајно се прилепуваат на дрвени конструкции. Мулти-платформа мачка дрво изградена од 15мм Притиснато Дрво Материјал, што го прави не само подебели, но посилни, и одржување на мачка дрво во форма. 100% природно, зачинето јаже сисал ги обвива сите столпчиња безбедно со години на "гребење.". Ткаенините можат лесно да се исчистат со сапун и вода за да се избегнат дамки. Вклучени се сите хардверски и чекор по чекор инструкции. Лесно е да се постави. Шест месеци гаранција на производителот против дефекти. Замена на делови достапни од производителот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Јаже Со Плетенка за Кучето Стафордшир Бул Териер...

DEN 496.00
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33
Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84