• Ново
Женски Фустани Летни Шпагети Ремен Без Ракави Возбуда Корсет Линија Замав Мини Фустан Цветен Фустан За Печатење

Женски Фустани Летни Шпагети Ремен Без Ракави Возбуда Корсет Линија Замав Мини Фустан Цветен Фустан За Печатење

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Големина : С Биста : 66-86см/25,98-33,86" Половината : 62-84см/24,41-33,07" Должина : 80см/31,50" Големина : М Биста : 70-90см/27,56-35,43" Половината : 66-86см/25,98-33,86" Должина : 81см/31,89" Големина : л Биста : 78-98см/30,71-38,58" половината : 70-90см/27,56-35,43" должина : 82см/32,28" големина : Xl Биста : 84-104см/33,07-40,94" Половината : 74-94см/29,13-37,01" Должина : 83см/32,68" Големина : xxl Биста : 90-110cm/35.43-43.31" половината : 78-98cm/30.71-38.58" должина : 84cm/33.07" Жените Лето шпагети лента возбуда корсет линија замав мини фустан цветни печати фустан ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Должина На Долги Ракави : Јака без Ракави : Тип на шема на квадратна јака : Стил На Градиент : Мода, Каузални Карактеристики ●Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓајте ја должината за хеланки,фармерки, шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува Фустан Од 1 ПАРЧЕ 60% Полиестер, 35% Вискоза, 5% Спандекс. карактеристики-краток ракав,врат на екипажот, макси фустан,здолниште со нивоа, основен симпатичен фустан на плажа со џебови. Прилики-Погодни За плажа,патување, работа, секојдневно, секојдневно и забавно,лесно облекување нагоре или надолу!. Определување - Овој Течен долг Фустан со Симпатично здолниште со нивоа,се спушта на секојдневниот стил и два практични странични џебови, Кои Се Совршени за овој фустан.Убав едноставно фустан за лето! Класичен кружен врат, миди должината со нивоа дизајн го прави сарафанот помалку монотон. Нега-Машина/ Рачно перење, не белило, висат или линија сува, ниско железо кога е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33