• Ново
Без граници јуниори се потсмеваат со фустан од вратот

Без граници јуниори се потсмеваат со фустан од вратот

Buyers rating:
DEN 399.68

Износ

Убаво откритие! Овој фустан од џемпер од без граници има дизајн на исмејник на вратот со детали за чипка. Изработена во мека, ребреста ткаенина, овој фустан со краток ракав е разноврсен додаток на вашата гардероба. Размислуваме биро за вечера и пошироко со забавни забави во мешавината. Поставете го со пар хулахопки за студени денови или облечете го соло. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини должина; над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за чипка и пресек на потсмев на вратот; Ребрестиот плетен дизајн. Подбивањето на вратот на јуниорите од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 261.28