• Ново
Женски Летни Фустани За Жени Цветни Мини Надвор Од Рамената Партија Лабава Краток Ракав Мини Фустан Мулти-боја Л

Женски Летни Фустани За Жени Цветни Мини Надвор Од Рамената Партија Лабава Краток Ракав Мини Фустан Мулти-боја Л

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Цветни Мини Надвор Од Рамената Партија Лабава Краток Ракав Мини Фустан Мулти-боја Л. *Ве Молиме,Не Само Што Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 97% Полиестер, 3% Spandex Colors : Мулти-обоени : Lsleve Должина : Кратки Ракави Должина : Miniderss Стил : Mini Neckline : Off-на-Рамо Шема : Цветни. Внимание : Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери. Внимание Ако Размислување, Благодарам. ●Материјал● : ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и идеална за летни временски услови но, доволно тешки за тоа каде што не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде. €Карактеристики€ : модерниот дизајн може да покаже совршени линии на телото и да ви даде чувство на релаксација и слобода. Убави ненаметливи странични џебови, кои се всушност доволно големи и цврсти за да држат работи, но не и широки. Должината е совршена, не премногу долга или премногу кратка. Ако сакате симпатичен ласкав сарафан кој ги крие вашите несигурности во стомакот ова е за вас!. ●Прилики}Носете го овој фустан на секојдневна вечер надвор за пијалоци со пријателите, правејќи ја вашата коса црн фустан за забави; фустан за фотосесија за жени; гранџ фустан; фустани за завиткување; женски фустани за сонце; сив фустан за жени; корсет фустан за жени формално; долги фустани за жени лето; темно виолетова облека; женски велигденски фустани; макси фустан без исечоци без грб секси без ракави; пролетни фустани за жени 2023 секојдневен; летен фустан плус големина; фустан за дремка;.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Половината : 84см / 33.07" Колк : 94см / 37.01" Должина : 96см / 37.80"Големина : М Биста : 94см

DEN 591.68
Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди

Женски Готски Корсет Фустан 2023 Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Непр

DEN 2.67
Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33