• Ново
Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара Лето

Женски Обичен Фустан Тенк Фустан Цветни Копче Печатење V Вратот Мини Фустан Активен Мода Отворено Улица Долг Ракав Лабава Одговара

Buyers rating:
DEN 591.68

Износ

Големина : С Биста : 90см/35.43" Половината : 84см/33.07" Колк : 94см/37.01" Должина : 96см/37.80"Големина : М Биста : 94см/37.01" Половината : 89см/35.04" Колк : 98см/38.58" Должина : 97см/38.19"Големина : Л Биста : 100см/39.37" половината : 94см/37.01" колк : 102см/40.16" должина : 98см/38.58"големина : xl Биста : 106см/41.73" половината : 99см/38.98" колк : 106см/41.73" должина : 99см/38.98"големина : Xxl биста : 112см/44.09" половината : 106см/41.73" колк : 110см/43.31" должина : 100см/39.37"големина : Хххл биста : 118см/46.46" половината : 113см/44.49" колк : 114см/44.88" должина : 101см/39.76"вклучуваат : пакетот вклучува : 1 Х дами фустанповеќе дозволете 1-3 см Разлики Поради рачно мерење, благодарение (сите мерења се во см, ве молиме забележете 1 см = 0,39 инчи)материјал : полиестер Е Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив, погоден за секојдневно носење, Удобен И дише, лесен за носење, лесен за чистење и Грижа;опишете : ве молиме споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите!Повод : Секојдневен, Патување, Секојдневен Живот, Забава, Канцеларија, Училиште, Семејство, Одмор, Собир. Погоден за пролет, лето и есенакарактеристика : Материјал : полиестерски памучен пол : Женски Жени Се Облекуваат; Дами Летен Клубски Фустан За Годишнина Од Празничен Фустан, Облека За Забави;Дебелина : стандардна сезона : летните бои може малку да се разликуваат во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Со него можете да спарите Високи потпетици и Стилска чанта, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Фустанот е совршен за одмор на плажа, гостин на свадба, забава, коктел, клуб, одмор, на отворено, секојдневно секојдневно носење. Овој фустан е удобен и убав, а исто така е добар избор за подарок. Без разлика на кого ќе му го дадете, верувам дека на другата страна многу ќе и се допадне.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Моден Фустан Дама Лежерна Стилска Облека Ден На Независноста Без Ракави Печатен Ремен Мини Резервоар Жени Елегантен Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Моден Фустан Дама Лежерна Стилска Облека Ден На Независноста Без Ракави Печатен Ремен Мини Резервоар Жени Елегантен Сарафан

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Должина : 85см / 33.46" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

DEN 415.84
Синдис Дами Едноставна Маица Со Кратки Ракави Фустан Жени Лабави Мини Фустани Страничен Шлиц Кафтан Еднобоен Обичен Туника Сарафан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдис Дами Едноставна Маица Со Кратки Ракави Фустан Жени Лабави Мини Фустани Страничен Шлиц Кафтан Еднобоен Обичен Туника Сарафан

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Вратот Мини Фустан, Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Секојдневн�

DEN 2.00
Летни Фустани За Жени Клиренс Фустани За Сонце За Жени Женски Летен Фустан Со Цврста Боја Шуплив Мини Фустан Без Ракави Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Клиренс Фустани За Сонце За Жени Женски Летен Фустан Со Цврста Боја Шуплив Мини Фустан Без Ракави Фустан

Сметаме големини кои одговараат на секој тип на тело, видете ја нашата табела со големини за да ја избер�

DEN 255.84
Eyикмарн Женски Летен Фустан Без Ракави Ракав Ракав Мини Фустан Со Екипаж Со Цврста Боја Лабаво Вклопување Краток Течен Плисиран
  • Ново
Оценка на клиентот:

Eyикмарн Женски Летен Фустан Без Ракави Ракав Ракав Мини Фустан Со Екипаж Со Цврста Боја Лабаво Вклопување Краток Течен Плисиран

Детали за производот 50%Хлор+50% Полиестер Увезени Затворање На копчето Карактеристика : Женски Мини Фуст�

DEN 267.04