• Ново
Без граници на ребра фустан од ребра на јуниори

Без граници на ребра фустан од ребра на јуниори

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Ретро-инспириран фустан направен да ве натера да се чувствувате сосема нови, без никакви граници на ребрата на ребрата со силуета со фигури со силуета и издолжени полите на кошулата. Контрастните стипендии го привлекуваат вниманието што сигурно ќе се врати во комплиментите. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Bodycon. Должина : мини силуета; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат со nyони јака; кошула полите; Модела на ленти. Облечен со ребро фустан за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33
Utоимкио Макси Фустани За Жени На Продажба Жени Лето Лежерно Секси Печатење Ладно Рамо 4 јули Слаб Тенок Тенок Фустан Без Ракави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Utоимкио Макси Фустани За Жени На Продажба Жени Лето Лежерно Секси Печатење Ладно Рамо 4 јули Слаб Тенок Тенок Фустан Без Ракави

Женски Фустани Обични Женски Фустани За Свадба Гостински Фустани Миди Издолжени Женски Фустани Летни Ж

DEN 383.84