• Ново
Без граници јуниори се потсмеваат со фустан од вратот

Без граници јуниори се потсмеваат со фустан од вратот

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Убаво откритие! Овој фустан од џемпер од без граници има дизајн на исмејник на вратот со детали за чипка. Изработена во мека, ребреста ткаенина, овој фустан со краток ракав е разноврсен додаток на вашата гардероба. Размислуваме биро за вечера и пошироко со забавни забави во мешавината. Поставете го со пар хулахопки за студени денови или облечете го соло. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини должина; над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за чипка и пресек на потсмев на вратот; Ребрестиот плетен дизајн. Подбивањето на вратот на јуниорите од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синдисус Жени Обични Неправилни Полите Сарафан Дами Секси Лизга Фустан Прилагодливи Ремени Плажа Туника Едноставни Кратки Мини

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип Н

DEN 254.24
Есенски Заштеди Празнични Зделки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Заштеди Празнични Зделки

Женски Врат Тесен Фустан За Елече Без Ракави Еластичен Раширен Мини Фустанкарактеристики : 1.Карактерис

DEN 465.60