• Ново
Време и време женски фустан без ракави на ракави

Време и време женски фустан без ракави на ракави

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Овој фустан го прави сето тоа. Без напор стилски со лесен, став за и-на-и-и-одење, времето и фустанот без ракави на TRU е совршен избор за полиран, обичен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. хитови над коленото. V-јазлија со јака и копче за копчиња; кошула. Без ракави. Задна кутија плетенка за порелаксирано вклопување; странични парчиња. 100% вискоза. Машина за перење. Увезени. Ondенски фустан без ракави со јака од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди

Женски Готски Корсет Фустан 2023 Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Непр

DEN 2.67