• Ново
Women'sенски плус големина мек летен краток ракав миди фустан, обичен фустан од кошула со трнкел

Women'sенски плус големина мек летен краток ракав миди фустан, обичен фустан од кошула со трнкел

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Опис на производот Поставете го летото со овој фустан за дишење кошула. Во стил на шик, фустанот со кратки ракави со ракави е исечен од одржливо извори ткаенина наречена Tencel која е супер мека, ултра лесна и драперии за да ласкаат која било форма. Ракави на копчето за копче за вртење, прицврстување на предното копче и прилагодливо половината за вратоврска Завршете го дизајнот. Овој фустан е моментална облека за лето што е неверојатно удобно и разноврсна. Карактеристики на производот - мек 100% материјал за лиоцел. - мини фустан со широка јака. - Фустан со мини кошула со кратки ракави. - Релекси се вклопуваат. - Завиткајте го појасот на половината. - Затворање на копчињата однапред. - џебови на градите. - Вклучете детали на ракавите. - Над коленото, мини - маичка опашка од ткаенина и грижа - 100% Tencel Lyocell, мек и топол допир, лесна нега и брзо сушење. - Машината што може да се пее во супер мека, дише, еколошка 100% лиоцела за убава драпера . Овој краток фустан има два џебови на градите и опуштено вклопување за целодневен удобност . мини фустан со широка јака, џебови на градите и обвивка Појас на половината . Стил Фустанот со сандали и очила за сонце во текот на летото . пригода : шопинг, датира, кафуле, канцеларија, работа, свадба, банкет, формален, празник, социјални активности, собир за викенди, на отворено, случајно итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зрбивб Гроздобер Жени Тенок Фустани Жени Тркалезен Врат Стомачен Фустан Без Ракави Боемски Страничен Шлиц Без Ракави Макси Фустан

Големина : С Биста : 85105см / 33,4641,34" Половината : 50см / 19,69" Должина : 127см / 50,00" Големина : М Биста : 90110см / 35,4343,31"

DEN 3.00
Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авамо дами Секојдневен Преден Крст Ремени Краток Фустан Надвор Рамо Туника Мини Жени Цветни Печати Празнични Фустани Бел ЧЕРЕП

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Фустан, Секојдневни Мини Фустани, Пролетен Е�

DEN 2.33