• Ново
Женски Моден Елек Печатен Половината Половината Боемски фустан Без Ракави V Вратот Боемски фустан

Женски Моден Елек Печатен Половината Половината Боемски фустан Без Ракави V Вратот Боемски фустан

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Монунке Од Пазарот Џојбај.Женски Моден Елек Печатен Струк Половината Фустан Без Ракави V Фустан за Вратот специфичностсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Јака Без Ракави : Тип На Шема V-Врат : Стил На Печатење : Мода,Каузална Тежина : 140-180g (S-XXL) Карактеристики : Материјал изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашиот дневен носењекарактеристичност На Вратот, Без Ракави, Широко Лабаво вклопување, секојдневен Шик Стил, Стилски Стил Во Цврста Боја И Мода Ве Прават Попривлечни Совпаѓање Овој Врв Може Да Се Носи Како Секојдневен Врв За Секојдневно Носење, Или Може Да Се Носи На Банкети Прилики Може да се Носат со секојдневни панталони Или со секси ФАРМЕРКИ dress Size USAUKEUBust Length S483284cm/33.07"74cm/29.13"M6103488cm/34.65"75cm/29.53"L8123692cm/36.22"76cm/29.92"XL10143896cm/37.80"77cm/30.31"XXL121640100cm/39.37"78cm/30.71"Size : SUSA : 4 UK : 8 EU : 32 Bust : 84cm/33.07"Length : 74cm/29.13"Size : MUSA : 6 UK : 10 EU : 34 Bust : 88cm/34.65"Length : 75cm/29.53"Size : LUSA : 8 UK : 12 EU : 36 Bust : 92cm/36.22"Length : 76cm/29.92"Size : XLUSA : 10 UK : 14 EU : 38 Bust : 96cm/37.80"Length : 77cm/30.31"Size : XXLUSA : 12 UK : 16 EU : 40 Bust : 100cm/39.37"Length : 78cm/30.71"《големините на облеката се Сите Азиски големини, ако не знаете како да изберете, добредојдовте да се консултирате~ женски фустани. летен фустан за жени. Материјал : ткаенината на овој фустан е мека и еластична. Изработена е од 100% памучна ткаенина, која е нежна и не ја повредува кожата. Карактеристики : мазни линии, точно совпаѓање на бојата, едноставна декорација. Дизајнот што одговара на структурата на човечкото тело го прави секојдневното носење поудобно. Готски фустан, нов во 2021 година, погоден за забави, ресторани, забави за танцување, секојдневно, работа, патување и фотографија. плус големина летни фустани.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди

Женски Готски Корсет Фустан 2023 Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Непр

DEN 2.67
Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос

Ренесансен фустан женски ренесансен фустан жени со корсет ренесансен фустан жени елф корсет ренесансе�

DEN 3.00