• Ново
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Buyers rating:
DEN 342.24

Износ

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење со прилагодливи раменици на разгалени. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : деколте за лажичка; печатење на сите; меко чувство. Облечен фустан со рамо за жени со плус големина од Terra & Sky.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници миди фустан на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници миди фустан на јуниори

Класик со пресвртбез фустан за вратоврска на границите на границите зема фустан со маица и го свртува ј�

DEN 261.28
Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос

Ренесансен фустан женски ренесансен фустан жени со корсет ренесансен фустан жени елф корсет ренесансе�

DEN 3.00