• Ново
Без граници на помлад фустан со боја на бојата на јуниорите

Без граници на помлад фустан со боја на бојата на јуниорите

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Блокирање на боја со две тони, работ на зелена салата и разгалените страни не ги прават овие граници да облекуваат изјава што ќе го сакате. На тренд и шарен, овој фустан со долг ракав се издвојува додека ве одржува пријатно. Спарете го ова со чизми или потпетици за совршен ноќен изглед! Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : душо врат. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : дизајн на блок во боја; детални детали; работ на зелена салата; врски на полите. Colorblock Ruched фустан за жени од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата