• Ново
Женски Цветни Печати Без Ракави Миди Боди Молив Фустан Дами Лето Плажа Партија Шупливи Надвор Фустан

Женски Цветни Печати Без Ракави Миди Боди Молив Фустан Дами Лето Плажа Партија Шупливи Надвор Фустан

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Забелешка : . 1.Пакет : 1 *Фустани. 2.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. 3.Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистински Објект Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме За Вашето Разбирање. (1 инч = 2,54 см). Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (33.9") -Половината : (26") -Должина : (38,6"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (35.4") -Половината : (27.6") -Должина : (39"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (37") -Половината : (29.1") -Должина : (39,4"). Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите за Производот. Сезона : Лето,. Материјал : Полиестер,. Шема : Цветни. Должина На Ракавот : Без Ракави. Повод : Партија/Коктел,. Лесно За Перење И Носење : меката ткаенина ја прави оваа женска лежалка лесна за нега, само машинско перење и сушење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди

Женски Готски Корсет Фустан 2023 Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Непр

DEN 2.67