• Ново
outfmvch џемпер фустан за жени џемпер џемпер фустан краток мини фустан крпеница со цврста боја женски фустани есенски фустани

outfmvch џемпер фустан за жени џемпер џемпер фустан краток мини фустан крпеница со цврста боја женски фустани есенски фустани

Buyers rating:
DEN 435.68

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - - сад : 4 - - Велика британија : 8 - - еу : 32 - - биста : 88см/34,65" - - РАКАВ : 58см/22,83" - - Должина : 85см/33,46". Големина : М - - САД : 6 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 - - ЕУ : 34 - - Биста : 92см/36.22 "- - Ракав : 59см/23.23 "- - Должина : 86см/33.86". Големина : Л - - САД : 8 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 - - ЕУ : 36 - - Биста : 96см/37.80 "- - Ракав : 60см/23.62 "- - Должина : 87см/34.25". Големина : XL - - САД : 10 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 - - ЕУ : 38 - - Биста : 100cm/39.37 "- - Ракав : 61cm/24.02 "- - Должина : 88cm/34.65". Големина : XXL - - САД : 12 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - ЕУ : 40 - - Биста : 104cm/40.94" - - Ракав : 62cm/24.41" - - Должина : 89cm/35.04" Женски Џемпер Џемпер Фустан Краток Мини Фустан Долг Ракав Солидна Боја Крпеницаможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот СЕ појавува ЗА ВРЕМЕ НА АБЕЊЕТО. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : ласкави и вратот на екипажот стилот на краток фустан е масивен моден тренд за добивање комплиментисе изработени од висококвалитетни материјали, издржливи за секојдневно носење!. Повикувајќи ги сите обични љубов, ви треба нашиот фустан во вашата гардероба.Сезона : Есенски Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип на полиестерпетер : Цврсти Бои Должина На Ракавот : долги ракави : Декорација На Екипажот : Ништо што добивате : 1x Фустан Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Есенски Фустани За Жени 2022 Фустани За Жени 2022 Свадбени Фустани За Гости За Жени Црни Фустани За Жени Џемпер Фустан За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени Бел Фустан Женски Свадбени Фустани За Венчавки Фустани За Жени Есенски Ренесансен Фустан Женски Фустани За Жени 2022 Фустан За Свадба Плус Големина За Жени Женски Фустани Женски Блузи Облечени Секојдневен Макси Фустан За Жени Секси Фустани За Жени Зимски Фустани За Жени 2022 Розова Облека За Жени Миди Фустани За Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Миди Фустани За Жени Летен Фустан Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Лабав Фустан

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43 "Должина : 138см / 54.33 " Ракав : 18см / 7.09" Рамо : 36см / 14.17" Големина : М СА�

DEN 0.33
Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Фустани За Жени Чипка Спојување Ладно Рамо Фустан Љубов Печатење Мини Фустан Замав Фустан Со Џебови Фустани За Жени вестидос

Ренесансен фустан женски ренесансен фустан жени со корсет ренесансен фустан жени елф корсет ренесансе�

DEN 3.00
Есенски Заштеди Празнични Зделки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Заштеди Празнични Зделки

Женски Врат Тесен Фустан За Елече Без Ракави Еластичен Раширен Мини Фустанкарактеристики : 1.Карактерис

DEN 465.60