• Ново
Женски Печатени Цветни Фустан Дами Долг Ракав Одмор Коктел Партија Сарафан

Женски Печатени Цветни Фустан Дами Долг Ракав Одмор Коктел Партија Сарафан

Buyers rating:
DEN 591.68

Износ

Забелешка : . Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Пакетот вклучува : 1 х Женски Фустан. 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. 2. Ве молиме дозволете 1-3 см мерење отстапување поради рачно мерење. (1 инч = 2,54 см). Големина Шема. Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Рамо : (15.4") -Биста : (35.4") -Должина : (35"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - Рамо : (15.7") -Биста : (37.4") -Должина : (35,4"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Рамо : (16.1") -Биста : (39.4") -Должина : (35,8"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Рамо : (16.5") -Биста : (41.3") -Должина : (36.2"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Рамо : (16.9") -Биста : (43.3") -Должина : (36,6"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Рамо : (17.3") -Биста : (45.3") -Должина : (37"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Рамо : (17.7") -Биста : (47.2") -Должина : (37,4"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Рамо : (18.1") -Биста : (49.2") -Должина : (37,8") Материјал : Полиестер. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Тип : Мини Замав Туника Фустан. Перформанси/Активност : Секојдневен. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, плажа или други активности. Ткаенина за дишење, модерен модел и секси стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Супер мек материјал, добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Готски Корсет Фустан Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Неправилни Полите Плисирани Миди

Женски Готски Корсет Фустан 2023 Нов Ретро Средновековен Готски Двор Банкет Наметка Чипка Спојување Непр

DEN 2.67
Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мини Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Фустани Во А-Линија Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола

Шудагенг Женски Фустани Женски Бохо Фустан Одмор VВратот Краток Ракав Мини Солидна АЛинија Сива М...

DEN 168.80
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Ruched Prid Fuse Fuse

Едноставно, но никогаш основно, Тера хитови над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : кратки рака

DEN 342.24