• Ново
Женски Фустани Жени Секојдневен Празник Боемски Долг Фустан Трегер Без Ракави Пругасти Половини Долги Фустани За Жени

Женски Фустани Жени Секојдневен Празник Боемски Долг Фустан Трегер Без Ракави Пругасти Половини Долги Фустани За Жени

Buyers rating:
DEN 574.08

Износ

Големина : С Биста : 64-74см/25,20-29,13" Должина (Вклучете Должина На Ременот) : 139см/54,72" Големина : М Биста : 68-78см/26,77-30,71" Должина (Вклучете Должина На Ременот) : 140см/55,12" Големина : Л Биста : 72-82см/28,35-32,28" Должина (Вклучете Должина На Ременот) : големина од 141см/55.51" : xl биста : 76-86см/29.92-33.86" должина (вклучете должина на ременот) : 142см/55.91" жени обичен празник боемски Долг фустан Суспендер Без ракави долг фустан со пруги до половинатакарактеристики : } материјал ● изработен Од Материјали, Издржлив и погоден за секојдневно носење} карактеристики на квадратен врат, без ракави, фитинг на телото, Ретро, Ленти, фустани. ①Стилот и Модата ве прават попривлечни. може да се совпадне со јакна или кардиган, разни накит или да се носи самостојно. ①Прилика е Погодна За секојдневен дневен изглед и секоја пригода, особено за канцеларија, забава, одмор и состаноци.Женски Обичен Празник Боемски Долг Фустан Суспендер Без Ракави Долг Фустан Со Пруги Материјал За Половината : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 470gpackage големина : 30x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Совпаѓање : Фустанот Лесно Се Совпаѓа Со Голи Потпетици За Да Се Создаде Секојдневен Есенски Зимски Изглед. Спарете Се Со Сандала, Шетајќи На Плажа И Уживајќи Во Сонцето, Ве Прават Попривлечни Во Секоја Пригода. Погоден За Состанување,Излегување,Ноќно Излегување,Канцеларија, Забава И Секојдневно Носење.Одличен Подарок За Мајка,Сопруга,Ќерка Или Пријател. макси фустан за жени. летни фустани за жени 2023 година. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Секојдневно Направено Подобро : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме Квалитет,Вклопување И Удобност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел

долги фустани за жени,долги цветни фустани за жени,долги празнични фустани за жени 2022 година,долги макс�

DEN 399.84
Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова

Модните Жени Печатат Секојдневна Плажа кардиган Блуза Шал Лабава Горна Облека информации За Производо�

DEN 364.00
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84