• Ново
Wybzd Жените Се Види-Преку Длабоко V Вратот Краток Фустан Цветни Чипка Страна Вратоврска Врвка Прашка Bodycon Фустани Се Зголеми Црвено М

Wybzd Жените Се Види-Преку Длабоко V Вратот Краток Фустан Цветни Чипка Страна Вратоврска Врвка Прашка Bodycon Фустани Се Зголеми

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Женски Акутен; Летен Фустан За Тело Со Оглавник, Еднобојна Боја Надвор Од Рамото Со Низок Крој Со Долги Ракави, Мини Краток Фустан За Забава. Големина шема : . Големина(см)t t t tttttttt Length : t60t Bust : t74-88пресврт : t64-74t Hip : t80-92 Tsleve Должина : t43. Мt Length : t62t Bust : t78-92пресврт : t68-78t Hip : t84-96 Tsleve Должина : t44. Lt Length : t64t Bust : t82-96пресврт : t72-82t Hip : t88-100 Tsleve Должина : t45. Големина (инч)t t t t t t tttt. tt Length : t23, 62 t Bust : t29, 13-34, 65пресврт : t25, 2-29, 13t Hip : t31, 5-36, 22 Tsleve Должина : t16, 93 . Мt Length : t24. 41 t Bust : t30. 71-36. 22пресврт : t26. 77-30. 71t Hip : t33. 07-37. 8 Tsleve Должина : t17. 32 . Lt Length : t25. 20 t Bust : t32. 28-37. 8пресврт : t28. 35-32. 28t Hip : t34. 65-39. 37 Tsleve Должина : t17. 72 . Спецификации : . Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Женски. Сезона : Лето. Тип На Шема : Цврста Боја. Прилики : Секојдневно. Боја : Црна/Розова Црвена. Големина : С/М / Л. т. Содржина На Пакетот. 1* Фустан . Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : женскиот фустан е изработен од полиестер. Ткаенината погодна за кожата е мека и удобна за носење, која е погодна за женска нежна кожа. Дизајн : летен женски фустан од тул на вратот, цврста боја, надвор од рамото, долг ракав, низок крој, рушени детали, мини должина, едноставна и елегантна. Стил : фустан во стил на забава Во Ноќен Клуб, тенок крој, покажувајќи ја кривата на телото, совршено совпаѓање со чевли со високи потпетици, ѓердан, разноврсен стил. Повод : женскиот фустан е погоден за пролетна и летна сезона, секојдневно секојдневно, запознавање, забава, тематска забава, плажа, одмор, свадба, црква, за гламурозен изглед. Избор на подарок : Погоден За семејство, пријатели или колеги како роденденски подароци или празнични подароци, особено за оние кои сакаат здолништа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Празнични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Празнични Подароци

Подароци за Жени Дозвола 2023 Јохомеенс Готска Возбуда Бел Ракав Корсет Ха11овеен Костим Квадратен Врат Е�

DEN 3.33
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84
Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

пролетни фустани 2023 летна облека 2023 летен фустан 2023 летни фустани 2023 летен макси фустан 2023 летен фустан

DEN 0.33
Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 495.84
Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел

долги фустани за жени,долги цветни фустани за жени,долги празнични фустани за жени 2022 година,долги макс�

DEN 399.84
Fesfesfes Дозвола Жените Готски Фустани Секојдневен Ноќта На Вештерките Долг Ракав Фустан Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fesfesfes Дозвола Жените Готски Фустани Секојдневен Ноќта На Вештерките Долг Ракав Фустан Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан

Жените Секојдневен Ноќта На Вештерките Долги Ракави Спојување Солидна Готски Косплеј Фустан Карактери

DEN 0.33