• Ново
Женски Фустан Без Ракави Без Рамо Летен Еднобоен Неправилен Фустан За Забава На Забава Плажа Улична Облека

Женски Фустан Без Ракави Без Рамо Летен Еднобоен Неправилен Фустан За Забава На Забава Плажа Улична Облека

Buyers rating:
DEN 254.24

Износ

Женски Фустан Без Ракави Без Рамо Летен Еднобоен Неправилен Фустан За Забава На Забава Улична Облека на Плажа. Карактеристики. Еднобојни, неправилни набраздени полите, без ракави и без грб, летни фустани надвор од рамената, тенки дизајни, елегантни фустани за забави, шик улична облека се задолжителни предмети во вашата гардероба. Погоден за секојдневно, секојдневно, на отворено, работа, канцеларија, училиште, салон, шопинг, датум, одмор, фестивал, роденден, забава, клуб, бар, коктел, плажа, свадба и патување итн. Големина (см)/(инч)tttttttttttt Length : t101t/t39. 76 t68t/t26. 77 пресврт : t62t/t24. 41 . Мt Length : t102t/t40. 16 t Bust : t72t/t28. 35 пресврт : t66t/t25. 98 . Lt Length : t103t/t40, 55 t Bust : t76t/t29, 92 пресврт : t70t/t27, 56 . Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето. Шема : Цврста Боја. Големина : С, М, Л. Боја : Розова, Црна, Бела. Ракав : Без Ракави. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Женски Фустан. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Големина и Боја : С, М, Л, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во описот, Бојата : розова, црна, бела. Модно Совпаѓање : летниот фустан за забави без прерамки може да се совпадне со различни ѓердани, чанти, капи, високи потпетици итн. да се создаде свој уникатен стил. Мек Материјал : летните фустани за забави за жени се изработени од полиестер, кој е мек и удобен, дише и лесен, што ве прави елегантни и слатки. Многу Прилики : жените фустани без ракави без рамо се совршени за секојдневно, секојдневно, на отворено, работа, канцеларија, училиште, салон, шопинг, запознавање, одмор, фестивал, роденден, забава, клуб, бар, коктел, плажа, свадба и патување чекај. Атрактивни Дизајни : Еднобојни, неправилни набраздени полите, без ракави и без грб, летни фустани надвор од рамената, тенки дизајни, елегантни фустани за забави, шик улична облека се задолжителни предмети во вашата гардероба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Божиќен Женски Класичен Фустан За Чај Фустан Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Со Коктел Со Појас Фустани За Забави За Лулашки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќен Женски Класичен Фустан За Чај Фустан Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Со Коктел Со Појас Фустани За Забави За Лулашки

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените Искр�

DEN 2.67
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Вечер Фустан Без Ракави Екипажот Вратот Халтер Неправилни Полите Цвет Фустан Роденден Подароци

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 495.84